La Casa Del Lago
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η La Casa Del Lago Cumayasa βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και διαθέτει βεράντα με θέα στον κήπο.
Οι επισκέπτες της βίλας με 6 μπάνια μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στη μικρή κουζίνα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η La Casa Del Lago;
Οι πελάτες της η La Casa Del Lago μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Λα Ρομάνα από η La Casa Del Lago;
Η La Casa Del Lago απέχει 30 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Λα Ρομάνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η La Casa Del Lago;
Οι πελάτες της η La Casa Del Lago είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.